הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 21/03/23


חברת FreeTV, מאמינה בשיוויון זכויות ושקיפות כלפי כלל האוכלוסייה ובפרט אנשים בעלי מוגבלות. אנחנו עושים כל מאמץ כדי להבטיח שהשירותים שאנו מציעים ואתר האינטרנט שלנו יותאם לאנשים בעלי מוגבלויות שונות.


אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.


התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.


כיצד עובדת ההנגשה באתר זה?
באתר מוצב תפריט הנגשה של חברת Accessibe – לחיצה על כפתור הנגישות תאפשר את פתיחת התפריט ובחירה באופציות הנגישות הדרושות להתאמת האתר.


ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באתר שלנו באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox / Opera / Safari /Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA / Jaws.

 

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור: 
במידה ומצאתם באתר האינטרנט או באחד השירותים שלנו בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

info@freetv.tv

המאמר עזר לך?